Co robi sterylizator powietrza UV?

Światła UV znacznie zmniejszają ilość drobnoustrojów w przewodach i innych przestrzeniach powietrznych w Twoim domu. Światła UV mają zdolność zabijania wirusów, zarazków i bakterii w całym domu. Sprawdź co robi sterylizator powietrza i dlaczego warto w niego zainwestować.

Sterylizator powietrza z lampą UV

Oczyszczacze powietrza UV (ultrafioletowe) wykorzystują światło ultrafioletowe do zabijania pleśni i pleśni, a także do zwalczania LZO, patogenów w powietrzu, grypy, zarazków, bakterii, wirusów i innych szkodliwych zanieczyszczeń w powietrzu. Niektóre modele usuwają również z domu zapachy powodowane przez śmieci, hobby, gotowanie itp. Oczyszczacze powietrza UV są skuteczną opcją dla osób z problemami układu oddechowego, ponieważ znacznie zmniejszają czynniki wywołujące alergie i astmę. W rzeczywistości badania wykazały, że światła UV zmniejszają zanieczyszczenie grzybami w centralach wentylacyjnych.

Jaka jest różnica między oczyszczaczami powietrza UV a filtracją powietrza?

Oba produkty są skuteczne w usuwaniu szkodliwych pierwiastków z powietrza, ale sterylizator powietrza z lampą UV koncentruje się na usuwaniu drobnoustrojów, bakterii i pleśni, a filtracja koncentruje się na usuwaniu szkodliwych cząstek unoszących się w powietrzu.

sterylizator powietrza z lampą uv

Czy światło UV jest szkodliwe?

Światło ultrafioletowe może być szkodliwe, podobnie jak promieniowanie ultrafioletowe słońca, gdy ktoś jest wystawiony na zbyt długi czas. Nie należy patrzeć ani dotykać żarówki UV, gdy jest włączona przez dłuższy czas. Na szczęście, gdy system oświetlenia UV jest zainstalowany w specjalnym systemie, nie ma bezpośredniego ani szkodliwego narażenia Ciebie ani Twojej rodziny. Pamiętaj, aby wyłączyć oczyszczacz przed wymianą lamp i nie patrzeć bezpośrednio na włączoną lampę.

Sterylizatory powietrza – zamów przez internet

Każdy sprzęt możemy w obecnych czasach zakupić w sklepie internetowym. Om Sklep to miejsce, które specjalizuje się w profesjonalnym wyposażeniu gabinetów medycznych jak i kosmetycznych. W ofercie znajdziesz także fachowe sterylizatory powietrza z lampą UV.

Next Post

Obuwie do piłki nożnej i jego rodzaje

pt. kwi 9 , 2021
Obuwie do piłki nożnej to nie tylko “korki”. Z uwagi na wiele odłamów tej dyscypliny sportowej – rodzajów obuwia jest wiele. W niniejszym artykule postaramy się pokrótce omówić każdy z tych typów.
Piłka nożna

Może też Cię zainteresować