Co na ścianę w pokoju dziecięcym? Najlepsze dekoracje ścienne w 2022

Nowy rok przynosi nowe trendy wnętrzarskie i pomysły na dekoracje ścienne. Warto być z nimi na bieżąco szczególnie, wtedy gdy planujemy odnowić w tym roku wystrój wnętrz pokoju naszego maluszka. Wystarczy przyjrzeć się ofercie pierwszego lepszego sklepu z dekoracjami, by wiedzieć, że dodatków dzięki którym można stworzyć pięknie prezentujący się pokój jest całe mnóstwo. Dlatego aby ułatwić nieco wybór przygotowaliśmy przegląd dekoracji, które wpisują się w trendy wnętrzarskie w 2022 roku.

Naklejki ścienne – oryginalny pomysł na dekorację ściany

Naklejki ścienne od kilku sezonów pozostają w kanonie najczęściej wybieranych dekoracji ściennych. Ten fakt nie dziwi, szczególnie, że ciekawych wzorów naklejek z roku na rok przybywa coraz więcej. Do niedawna popularne były jedynie naklejki przedstawiające postacie z bajek obecnie oferta naklejek ściennych jest dużo bardziej konkurencyjna. Naklejki przedstawiające podwodny czy kosmiczny świat to tylko jedne z ciekawszych propozycji. Jednak nie są to jedyne wzory naklejek, które zasługują na duże uznanie. Równie pięknie prezentują się naklejki przedstawiające postacie leśnych zwierząt, świat dinozaurów. Duży wybór naklejek na ścianę sprawia, że chcąc udekorować czy to pokój niemowlaka, czy starszego dziecka możemy wybierać spośród bogatej oferty naklejek i dopasować je do każdego wnętrza.

Ozdobne plakaty w ramie

Rok 2022 pod względem stylów wnętrzarskich i dekoracji zapowiada się obiecująco. Jak się okazuje równie popularne co naklejki ścienne będą w tym roku ozdobne plakaty w ramie. Pomimo iż są one kojarzone z ozdobą ścienną do salonu i sypialni mnogość wzorów plakatów sprawia, że z powodzeniem sprawdzą się jako dekoracja do pokoju dziecięcego. Ozdobne plakaty w ramie mogą tworzyć piękny wystrój np. nad łóżkiem dziecięcym. Przykłady aranżacyjne przy wykorzystaniu plakatów ściennych dostępne są na stronie Yoko Design. Jest to znany polski producent naklejek ściennych, który w swoim asortymencie posiada również duży wybór plakatów ściennych, naklejek oraz tapet. Oferta Yoko Design dostępna tutaj: https://yokodesign.pl

Naklejki tablicowe na ścianę

Oprócz „klasycznych” naklejek ściennych warto zwórić uwagę na naklejki tablicowe na ścianę. W tym roku zdecydowanie wpisują się one do trendów wnętrzarskich. Jest to szczególnie dobra wiadomość dla rodziców, którzy planują remont pokoju dziecięcego i szukają estetycznych, a zarazem innowacyjnych rozwiązań na to jak funkcjonalnie zaadoptować wnętrze. Naklejki tablicowe na ścianę nie tylko prezentują się świetnie jako dekoracja ścienna ale mogą przysporzyć dziecku wiele frajdy po naklejkach tablicowych można pisać, to pewnego rodzaju alternatywna dla tablicy kredowej.

 

 

Next Post

Medycyna estetyczna - zabieg odejmujący lat

pt. sty 14 , 2022
Medycyna estetyczna ma obecnie wielkie możliwość. Wykonywane przez specjalistów zabiegi pozwalają poprawić wygląd. Mogą wizualnie odmłodzić osoby, które się im poddają. Z jakich rozwiązań warto skorzystać? Zabieg odejmujący lat – lifting twarzy z wykorzystaniem nici haczykowatych Lifting twarzy z wykorzystaniem nici haczykowatych daje świetne rezultaty. Pozwala poprawić owal twarzy, a […]

Może też Cię zainteresować