Bluzy medyczne. Najmodniejsze fasony

Bluza medyczna jest elementem ubioru, po który personel medyczny sięga najczęściej. Szereg wzorów i kolorów, wygoda, sprawiają, że ten rodzaj ubrania ochronnego jest najpopularniejszy. Jakie wzory i modele bluz medycznych są najmodniejsze w tym sezonie?

Moda medyczna

Moda medyczna nie stroi w miejscu, jak niektórym osobom mogłoby się wydawać. Zwłaszcza wśród młodego pokolenia personelu medycznego można zauważyć pewne trendy, które wysuwają się zdecydowanie naprzód. Obserwując starsze pokolenie widzimy, że króluje tam tradycja. Zwłaszcza wśród starszych pielęgniarek, których środowisko wydaje się mocno konserwatywne w ubiorze. Młode pielęgniarki coraz częściej próbują przełamać rutynę.

 

Odzież medyczna. Charakterystyka i funkcje

Odzież medyczna pełni niezwykle ważne funkcje. Część z nich zawdzięcza się wykorzystaniu wytrzymałych materiałów, od których oczekuje się możliwości prania w wyższych temperaturach, łatwego usuwania plam oraz nienagannego i schludnego wyglądu jaki mają zapewnić nawet pod koniec wielogodzinnego trudnego dyżuru. Odzież medyczna zawsze i wszędzie musi wyglądać czysto i schludnie.

Materiał spełniający te wszystkie funkcje przez wiele lat zdaje się ograniczał wyobraźnie projektantów odzieży medycznej, którzy postrzegali ubrania medyczne w bardzo konwencjonalny sposób. Dzisiaj na szczęście fasony odzieży medycznej są lepiej dopasowane do sylwetek. Ponadto można wybierać spośród różnych krojów najlepiej dopasowany do swojego ciała i potrzeb na daną chwilę.

 

Bluzy medyczne. Najmodniejsze wzory

Dzisiaj można kupić wiele kolorowych modeli bluz medycznych. W kwestii wyboru kolorystyki możemy wybierać spośród miej i bardziej odważnych kolorów. Bluz medycznych nie znajdziemy tylko w czerni. Na niej nie widać zabrudzeń i nie wiadomo czy jest nieskazitelnie czysta, z tego powodu po ten kolor raczej się nie sięga. Oprócz wielu kolorów do wyboru mamy wiele ciekawych deseni. Począwszy od kolorowych sówek, słoni, kropek idealnych na odział dziecięcy, po bardziej stonowane jednak wciąż interesujące wzory.

 

Bluzy medyczne znajdziecie pod adresem: https://meditrendy.pl/

Next Post

Wyprawka dla noworodka - rzeczy przydatne podczas karmienia

pon. lip 1 , 2019
Nim na świecie pojawi się długo wyczekiwany maluszek, warto zabrać się za kompletowanie dla niego wyprawki. Często niedoświadczeni i pełni emocji przyszli rodzice zabierają się za to zbyt późno bądź niestety dość nieumiejętnie i zapominają o, może nie podstawowych, ale bardzo przydatnych akcesoriach, które mają za zadanie ułatwić karmienie dziecka. […]
Rogal do karmienia

Może też Cię zainteresować