Jak ubrać się na randkę? Pomocne sugestie

Randka to zawsze ekscytujące, ale i stresujące wydarzenie. Na pewno ma dla każdego z nas ogromne znaczenie i to co jest najważniejsze to zrobienie dobrego wrażenie na drugiej osobie. Na tę okoliczność robimy wszystko, aby doprowadzić się do stanu idealnego. Chodzi głównie o prezencję, wygląd, ale nastawiamy się także mentalnie pozytywnie, gromadzimy dobry nastrój i dobrze przygotowani udajemy się na to ważne spotkanie. Ubiór ma kluczowe znaczenie, dlatego poświęcimy mu trochę więcej uwagi.

Przede wszystkim zjawiskowo, ale i komfortowo

sukienka na randkęNa randkę nie można założyć byle czego, czy rzeczy, które nosimy na co dzień. To musi być coś bardziej wyjątkowego. Jeśli chcemy zrobić dobre wrażenie. Trudno nazwać ubiór jaki powinno się założyć. Ma być elegancki? Tak, ale niekoniecznie, nie chcemy przecież wypaść jak na służbowym spotkaniu w sztywnych uniformach. Strój powinien być komfortowy, powinniśmy się czuć w nim po prostu dobrze. Jeśli zależy nam na tym, aby zrobić na kimś duże wrażenie, możemy pozwolić sobie na odrobinę szaleństwa, czy niekonwencjonalne pomysły.

Kobieta powinna przede wszystkim nie bać się swoich wdzięków, sylwetki i jeśli tylko pogoda na to pozwala, pokazać jak najwięcej swoich walorów. Oczywiście we wszystkim należy zachować umiar, jednak zbyt oficjalne ubranie czy styl mogą nie zadziałać w tej sytuacji.

Jak się ubrać, co założyć?

Jeśli mamy lato i ładną pogodę warto postawić na sandały na szpilce. To zawsze podoba się mężczyznom, kiedy kobieta wspaniale się prezentuje. Oczywiście krótka spódniczka także zrobi odpowiednie wrażenie, dlatego nie bójmy się jej zakładać. Nie przesadzajmy jednak z ozdobami, to nie jest bal ani noc sylwestrowa. Lekko wyzywający strój, ale bez zbędnych fajerwerków będzie jak najbardziej w porządku. Jeśli nie sukienka lub spódnica, to co? Szorty mogą być zbyt pospolite na tę okazję. Można pokusić się o założenie swoich ulubionych jeansów, które podkreślają kobiecą sylwetkę. Lekka bluzka do tego, dobry makijaż i fryzura powinny załatwić sprawę. Warto poczuć pewnego rodzaju wyważenie. Nie mamy wyglądać ozdobnie jak przystrojona choinka na święta Bożego Narodzenia, ani zbyt oficjalnie jak urzędnik za biurkiem. Niech to będzie fantazyjny, zjawiskowy strój, lekko wyzywający, ale mieszczący się w ramach ogólnie przyjętej elegancji.

Może markowy ciuszek?

jeansy push upWiele kobiet na okazję randki udaje się na zakupy po coś nowego, coś specjalnego. Jest to jak najbardziej wskazany kierunek. Jeśli wszystkie ubrania opatrzyły się, nie wyglądają na tyle prestiżowo, czy nie nadają się, warto sprawić sobie coś nowego. A włoscy projektanci wiedzą, jak wydobyć z kobiety to co najlepsze. Weźmy sobie na przykład jeansy typu push up. Choć dla wielu mogą być zbyt codzienne to przy odpowiednim zorganizowaniu dodatków, potrafią równie dobrze wpływać na odbiór przez płeć przeciwną. To co najlepsze w jeansach push up to odpowiednie ukształtowanie pośladków, które zrobią odpowiednie wrażenie. Jeśli chcesz pokazać bezpośrednio czym dysponujesz, wybierz model push up, który poprawi jeden z kobiecych atutów. Wybierając przy okazji ubranie markowe możemy liczyć na

Next Post

Bomba witaminowa na jesień

śr. paź 17 , 2018
Jak już wiemy z doświadczenia to jesień jest najbardziej chorobową i wirusową porą roku. Kolejki do lekarza w każdej możliwej przychodni. Najczęściej osoby chorują na różnego rodzaju grypy czy inne przeziębienia. Każdy z nas wie, że nie jest to nic przyjemnego. Często choroba może nas wybić z codziennego funkcjonowania nawet […]

Może też Cię zainteresować