Na forach internetowych czy grupach w mediach społecznościowych można znaleźć wiele informacji na temat caravaningu. Jednak niemal natychmiast można natrafić na sprzeczne dane i częste kłótnie użytkowników. Niektóre osoby postrzegają podróżowanie kamperami jako najtańszy sposób zwiedzania, inni wręcz przeciwnie. Subiektywne opinie mogą być bardzo mylące – w poniższym artykule postanowiliśmy obalić największe mity o caravaningu!

Wakacje z kamperem są drogie

Posiadacze swoich własnych kamperów czy przyczep kempingowych nie mogą narzekać na ceny. Wakacje w kamperze są zwykle tańsze niż pobyt z wyżywieniem w hotelu. Osoby twierdzące, że jednak jest zupełnie inaczej z pewnością mogą mieć na myśli wynajem tego środka transportu. Ale i w tym wypadku nie mają do końca racji. Wszystko bowiem zależy od ceny, jaką zażyczy sobie firma zajmująca się wynajmem kamperów. Jest to nadal jednak nieco niższa cena niż nocleg w równie luksusowym hotelu. Podróżowanie takim pojazdem z pewnością nie należy do najtańszych, ale na taką przygodę choć raz w życiu warto się zdecydować. Więcej o wynajmowaniu luksusowych kamperów znajdziesz na http://kampernawakacje.pl/kontakt/.

Nie ma miejsc dla kamperów

Może wydawać się, że w Polsce nie znajdziemy zbyt wielu miejsc, w których będziemy mogli zatrzymać się i pozwiedzać czy po prostu wyspać. W ostatnich latach powstaje coraz więcej miejsc, które są przyjazne kamperom, takich jak kempingi czy parkingi z łazienkami, prysznicami, a nawet takimi udogodnieniami jak suszarki do włosów. W niektórych miejscach można spotkać się nawet z pomieszczeniami dla rodzin z dziećmi oraz placami czy salami zabaw. Można tam też wypożyczyć rowery z siodełkami dla najmłodszych.

Caravaning tylko dla emerytów

Niektórzy uważają, że takie aktywności są zarezerwowane tylko dla starszych osób, które mają dużo wolnego czasu i mogą spokojnie podróżować bez planu, zatrzymywać się gdziekolwiek tylko będą chcą i jeździć tak tygodniami. Rzeczywiście, zimą można spotkać wielu seniorów na kempingach w południowej Hiszpanii, ale na taką formą wakacji może sobie pozwolić każdy – to idealna forma spędzania czasu również dla rodzin z małymi dziećmi, między innymi dlatego, że można zatrzymać się w niemal dowolnym miejscu i zawsze ma się przy sobie wszystkie niezbędne i liczne przedmioty dla dzieci.

Next Post

Leczenie zgryzu w klinice stomatologicznej

śr. cze 12 , 2019
Posiadanie prostego zgryzu to kwestia estetyczna, ale nie tylko – to także kwestia zdrowia, z tego względu, że przez krzywe zęby znacznie trudniej dbać o higienę jamy ustnej. Właśnie z tych dwóch powodów ortodoncja cieszy się dużą popularnością. Bielsko Biała to jedno z wielu miejsc, w których można znaleźć wyspecjalizowaną […]
RTG zębów

Może też Cię zainteresować