Organizujemy baby shower

<span style=”font-family: Calibri, sans-serif;”>Zdajem sobie sprawę z tego, że zaplanowanie idealnego baby shower może być trudnym zadaniem. Niezależnie od tego czy jesteś przyszłą mamą, czy jej najlepszą przyjaciółką. Nie pozwól, aby cię to zdemotywowało. Nie musisz bać się powielania pomysłów. Nawet jeśli ktoś wykorzystał już ten niesamowity pomysł na baby shower, który zobaczyłeś w Internecie, możesz go wykorzystać jako inspirację dla własnej imprezy.

Dlaczego baby shower?

Odpowiedź brzmi bardzo prosto. Takie wydarzenie jest pożyteczną zabawą. Baby shower może pomóc rodzicom poczuć się mniej przytłoczonymi nową rolą jaką będą pełnić za chwilę. Może także złagodzić stres i lęk. W jaki sposób przygotować zatem imprezę?

Niemowlęta potrzebują dużo rzeczy, kiedy w końcu przyjdą na świat. Prezenty od kochających przyjaciół mogą znacznie przyczynić się do zaspokojenia wszystkich potrzeb. Przekazanie niezbędnych artykułów, takich jak pieluchy i produkty do pielęgnacji skóry (dla niemowląt i mamusi), pomaga także zmniejszyć poczucie „Czy mam wystarczająco dużo?”, Które odczuwają wszyscy nowi rodzice.

Kto powinien zaplanować i zorganizować Baby Shower?

Czy możesz, jako najlepsza przyjaciółka, współpracownik lub sąsiadka, zaplanować baby shower, czy też powinnaś zostawić to rodzinie? Odpowiedź jest taka – każdy, kto jest chętny i czuje się dobrze w organizacji przyjęć może podjąć się tego zadania. Nie ma znaczenia, kto planuje i organizuje uroczystości, o ile zostanie to zrobione w sposób właściwy i oczywiście za zgodą przyszłych rodziców. Niektóre przyszłe mamy decydują się same na organizację przyjęcia. To też jest w porządku, ale poproś znajomego lub krewnego o wysłanie zaproszeń i zebranie listy, kto co podaruje przyszłym rodzicom, żeby nie powielać prezentów. W ten sposób nie wygląda na to, że urządzasz sobie sama imprezę.

O czym należy pamiętać?

 

Jedzenie

 

Zawsze baby shower obfitują w słodkości. Słodkie babeczki w niebieskich lub różowych papilotkach w zależności od płci dziecka. Do tego ciasteczka, cukierki. Nie możemy zapomnieć także o wytrawnych potrawach. Jednak na uwadze miejmy dietę przyszłej mamy i tak zwane zakazane produkty w ciąży.

Napoje

Najlepiej żeby wszystkie były bezalkoholowe. Najlepiej jak ktoś przygotuje świeżo wyciskane zdrowe soki. Nie kuśmy przyszłej mamy napojami z kofeiną. Wiecie na pewno co mam na myśli.

Dekoracje

Oczywiście nie można zapomnieć o dekoracjach. Girlandy i balony na hel w pastelowych kolorach są pozycją obowiązkową na liście. Fajnym pomysłem są również czapeczki i inne gadżety. 

Next Post

Wentylacja w budownictwie mieszkalnym

śr. lis 14 , 2018
Sprawnie działająca wentylacja jest niezbędna w budynkach, w których przebywają ludzie. Każde budownictwo mieszkalne musi posiadać więc instalację wentylacyjną dzięki której możliwa będzie sprawna wymiana powietrza.

Może też Cię zainteresować