Tablety Huion do 300 zł – najlepsze propozycje

Każda osoba, która zajmuje się grafiką komputerową, doskonale wie, jak ważne jest do tej pracy odpowiedni narzędzie. Nie ma znaczenia, czy chce się realizować cyfrowy rysunek, czy też obrabiać zdjęcia, idealnym narzędziem jest graficzny tablet. Jak wybrać odpowiedni model za niewielkie pieniądze? Tablet do 300 zł — czy są jakieś ciekawe propozycje?

Tablet graficzny Huion 1060 Plus

Nie da się ukryć, że jedną z najciekawszych propozycji jest z całą pewnością model Huion 1060 Plus. Charakteryzuje się on dość dużym aktywnym obszarem roboczym o rozmiarze aż 254 x 159 mm. Co więcej, ma on bardzo duży zakres wykrywania nacisku, który wynosi 8192 stopni. Warto jeszcze wspomnieć o rozdzielczości wejściowej na poziomie 5080 LPI i szybkość odświeżania 233 RPS. Jeśli weźmie się pod uwagę, że wszystkie te rewelacyjne parametry obecne są w urządzeniu za niespełna 300 zł, otrzymuje się naprawdę warty uwagi sprzęt, z którego można będzie wygodne i efektywnie korzystać.

Tablet graficzny Huion HS610

Oczywiście model Huion 1060 Plus to nie jedyna ciekawa propozycja dla każdego, kto szuka dobrego tabletu graficznego. Kolejnym niezwykle ciekawym modelem jest także Huion HS610.

W tym wypadku ma się do czynienia ze sprzętem, który co prawda ma ten sam wymiar, lecz znacznie lepsze możliwości. Jego rozdzielczość wejściowa wynosi aż 5080 LPI, a jeśli doda się do tego imponującą szybkość odświeżania na poziomie 266 PPS, jak na dłoni widać, że ma się do czynienia ze sprzętem z górnej półki. Co prawda wyjściowa cena tego tabletu nieco wykracza poza założony budżet, lecz można go spokojnie znaleźć na różnego rodzaju promocjach za mniej niż 300 zł.

Sprawdź propozycje Huion: https://huion.com.pl/22-tablet-graficzny-do-300-zl

Next Post

Nadmierne wypadanie włosów - co zrobić?

pon. lis 21 , 2022
Dolegliwości związane z wypadaniem włosów mogą pojawić się w każdym wieku. Problem nadmiernego wypadania włosów dotyczy zarówno kobiet jak i mężczyzn. Jest to popularna dolegliwość a jednocześnie trudna do zdiagnozowania. W sytuacji kiedy domowe sposoby radzenia sobie z nadmiernym wypadaniem włosów nie dają efektu warto skorzystać z porady specjalisty. W […]

Może też Cię zainteresować