Zimowe wyprzedaże? Znajdź swoje ulubione ubrania!

Zarówno Panie i Panowie uwielbiają hasła związane z wyprzedażami, szczególnie jeżeli chodzi o odzież. Nowe ubrania za połowę ceny, a nawet taniej działają na ludzi jak magnes. Sklepy przeżywają prawdziwe oblężenia. Co gdybyśmy się zdecydowali na zakupowe szaleństwo przez internet? Z pewnością unikniemy kolejek. Jednak czas też się liczy i musimy działać równie szybko.

Zakupy w internecie czy w stacjonarnych butikach?

Coraz częściej decydujemy się na zakupy internetowe. Oficjalne statystyki mówią, że już około 60% społeczeństwa korzysta z usług e-commerce. Dochody sprzedaży internetowej osiągnęły w zeszłym roku rekordowe wyniki na całym świecie. Biznes typu “online sales” to prawdziwy hit. Coraz więcej osób się na niego decyduje. Dzięki temu mamy większy wybór asortymentu, oszczędzamy czas, a cały proces zakupu odbywa się na o wiele łatwiejszych zasadach logistycznych. Zakupy w internecie potrafią być także uciążliwe. Przykładem są koszty związane z transportem, opóźnienia dostaw i brak bezpośredniego kontaktu ze sprzedawcą. Nie mamy też możliwości osobistego przymierzenia danych ubrań co wydaje się być często ryzykownym posunięciem, szczególnie przy zamawianiu ubrań z chińskich platform sprzedażowych. Takie sytuacje są niemożliwe do osiągnięcia w butiku stacjonarnym. Sklepy tradycyjne wcale nie tracą klientów. Jest ich nawet być może i więcej, aczkolwiek pojawiają się znacznie rzadziej niż jak to miało miejsce na początku XXI wieku.

online sales

Kiedy zimowe wyprzedaże?

Sklepy internetowe podobnie jak stacjonarne wprowadzają wszystkie promocje w tym samym czasie. Marki luksusowych ubrań jak i typowe odzieżowe hity z sieciówek. Ubrania jesienne, zimowe to kolekcje, które najprawdopodobniej znajdziemy na promocji. Za niedługo zaczyna się sezon wiosenny, dlatego wszystkie sklepy chcą się pozbyć swoich ubrań z magazynów jak najszybciej.

IM STUDIO MODY – Butik z Nysy

Za pomocą https://imstudiomody.pl/ możemy znaleźć promocje i wyprzedaże na ten rok. Sezon zimowy jeszcze przed nami, ale ceny nie muszą być takie wysokie. Odwiedź internetową stronę sklepu lub zajrzyj do stacjonarnego butiku w Nysie.

Next Post

O wynajmowaniu dźwigów w Rybniku

pon. lut 3 , 2020
Już od kilkunastu lat wciąż rosnącą popularnością cieszy się wynajem maszyn dźwigowych. Rybnik jest miejscowością, w której dźwigi, żurawie są wykorzystywane na szeroką skalę do realizacji wielu – zarówno indywidualnych, jak i firmowych celów. Zastosowań dźwigów jest tu wiele, co powoduje duży popyt na nie, a to sprawia, że poszerza […]

Może też Cię zainteresować