Catering biurowy – rozwiązanie dla zapracowanych

W dzisiejszych czasach pracujemy coraz więcej i coraz dłużej. Natłok obowiązków, liczne spotkania, stres, a do tego dochodzą jeszcze obowiązki domowe. Doba niestety nie jest gumy i czasem zwyczajnie brakuje czasu na przygotowanie zdrowego i pełnowartościowego posiłku do pracy w domu. Wówczas warto zainteresować się cateringiem biurowym, który może okazać się rozwiązaniem wszystkich dotychczasowych problemów żywieniowych.

catering biurowy

Jedzenie w biegu

Kawa, fast food i jedzenie w pośpiechu – znacie to, prawda? Osoby, które większość czasu spędzają poza domem mało kiedy żywią się regularnie i sensownie. Wówczas wrzucają w siebie szybkie przekąski, które mają na celu zniwelować uczucie głodu. O ile takie praktyki od czasu do czasu są akceptowalne, to na dłuższą metę nie zdadzą egzaminu. Z dnia na dzień będziemy tylko gorzej się czuli, nasza cera się pogorszy, a dodatkowe kilogramy stanowią tylko kwestię czasu.

Zdrowe posiłki dla pracowników

Catering biurowy to forma diety pudełkowej, w której posiłki dostarczane są do miejsca pracy zamawiającego. Można określić dokładną liczbę posiłków, która ma być dostarczana, a także ich kalorykę. Ponadto menu można ustalić pod swoje indywidualne potrzeby, takie jak. alergie, nietolerancje, styl życia – np. wegetarianizm, weganizm. Taki catering biurowy można zamówić indywidualnie, przy czym właściciele firm również mogą skorzystać z niego, zamawiając posiłki dla swoich pracowników. Popularne dni owocowe w firmie spokojnie można zastąpić takimi ciepłymi posiłkami, które na pewno o wiele bardziej przypadną do gustu pracownikom.

Catering w Gdyni dla wymagających

Osoby z Trójmiasta poszukujące firm świadczących tego typu usługi, powinny zainteresować się ofertą firmy Banglob, która dostarcza catering na terenie Gdyni, Gdańska oraz Sopotu. Firma obsługuje takie przyjęcia, jak komunie, chrzciny, wesela, a także inne imprezy okolicznościowe. Zachęcamy do skorzystania!

Next Post

Tablety graficzne - najważniejsze informacje

czw. sty 30 , 2020
Tablety graficzne to urządzenia, które na co dzień używają osoby, zajmujące się tworzeniem różnorodnych grafik oraz retuszem fotografii. Kiedy mówimy o grafikach, mamy na myśli zarówno rysunki (digital painting), schematy, mapy, projekty a nawet notatki odręczne. Tablety graficzne służą więc z powodzeniem artystom, grafikom, projektantom, architektom, fotografom czy kartografom. Wszystkie […]
Tablet graficzny LCD

Może też Cię zainteresować