Odkurzacz mobilny o dużej mocy

Specjalnie zaprojektowane odkurzacze mobilne o dużej mocy znalazły szerokie zastosowanie w miejscach. w których dużo się produkuje, zaś w trakcie produkcji powstaje bardzo dużo zanieczyszczeń pyłowych i nie tylko. Wyłącznie dzięki zastosowaniu odkurzaczy przemysłowych możliwe jest utrzymanie miejsc pracy i miejsc produkcji w należytej czystości, zgodnie ze wszelkimi wymogami BHP.

Niezastąpione na produkcji

Odkurzacze przemysłowe mobilne dzięki swojej dość specyficznej budowie, a także specjalnie zamontowanemu wózkowi (za pomocą którego odkurzacze są mobilne), doskonale odnalazły się w wielu miejscach przetwarzających i wytwarzających duże ilości produktów, w których dodatkowo pracownicy narażeni są na duże ilości pyłów. Odkurzacze mobilne o dużej mocy wykorzystywane są właśnie głównie do odkurzania bardzo dużych ilości pyłów, a przez to też często stosowane są przy instalacjach centralnego odkurzania oraz przez firmy, które prowadzą usługi utrzymania czystości w różnego rodzaju zakładach produkcyjnych.

Specyficzna konstrukcja odkurzaczy mobilnych do pyłów

W przypadku tego typu odkurzaczy przemysłowych, na szczególną uwagę zasługuje rama, na której zainstalowany jest odkurzacz. Rama ta przystosowana jest do transportu wózkiem widłowym lub na przyczepie do transportu drogowego. Specyficzna budowa odkurzacza mobilnego o dużej mocy pozwala na odkurzanie i transport zanieczyszczeń z dużych powierzchni wraz z późniejszą możliwością rozładunku zanieczyszczeń do worków typu big-bag. Odkurzacz tego typu dostępny jest na zamówienie w wersji standardowej oraz w wersji Atex. Szeroką ofertę odkurzaczy mobilnych można sprawdzić na stronie producenta Amano, pod linkiem: https://amano.com.pl/. Utrzymanie czystości z odkurzaczami mobilnymi nigdy nie było tak proste. To też świetna inwestycja, bo odkurzacze posłużą przez długie lata, czy to w miejscu produkcji, czy na placu budowy i podczas remontu. Są niezastąpione na dużych powierzchniach. 

Next Post

Rosnąca popularność food trucków

czw. lis 7 , 2019
Zjazdy food trucków są już organizowane na terenie całej Polski i szczególnie wpisały się w kalendarz wydarzeń wielu miejscowości w okresie wiosenno-letnim. Całe wydarzenia ma miejsce na otwartej przestrzeni, najczęściej pod gołym niebem. Co roku na tego typu wydarzenia zjeżdżają się sympatycy różnych kuchni świata. Food trucki najczęściej serwują nam […]

Może też Cię zainteresować