Obiektywy fotograficzne Sigma do aparatów bezlusterkowych i lustrzanek

Sigma od dawna jest ulubioną firmą, która łączy wysoką jakość i niską cenę. Niezależnie od tego, czy fotografujesz aparatem Canon, Nikon, Sony, czy innym aparatem z mocowaniem L firmy Leica, Panasonic czy Sigma. To właśnie producent Sigma oferuje najwięcej obiektywów fotograficznych do wyboru.

Prawie każdy obiektyw na tej liście pochodzi z serii Art firmy Sigma, obiektywów stworzonych dla podglądaczy pikseli, którzy chcą uzyskać największą ostrość. Każdy obiektyw Sigma z Art w nazwie spełnia lub przekracza nasze oczekiwania. Jeżeli Sigma ma obiektyw fotograficzny Art to prawdopodobnie powinieneś dodać go do torby zakupowej beż żadnego zawahania. Współczesna linia Sigma jest bardziej przystępna cenowo, podczas gdy linia Sport jest przeznaczona, no cóż, do fotografii sportowej.

Linia Art firmy Sigma podzielona jest na następujące kategorie:

  • Obiektywy szerokokątne
  • Obiektywy o dużej aperturze
  • Obiektywy makro
  • Obiektywy ultraszerokokątne
  • Soczewki typu rybie oko

Obiektywy fotograficzne Sigma Art są idealne do długiej listy typów fotografii i ujęć – w tym portretu, makro/zbliżenia, krajobrazu, martwej natury, fotografii podwodnej, architektury, komercyjnej, korporacyjnej i studyjnej.

Canon czy Sigma – która marka jest lepsza?

Kiedy patrzymy na wydajność, handel Sigmą i Canonem L wydaje się być na podobnym poziomie. Głównym atutem Sigmy jest jednak cena. Obiektyw fotograficzny Sigma jest nie tylko tak samo ostry (jeśli nie ostrzejszy), ale także lepiej kontroluje aberrację chromatyczną, nie zawodząc w żadnym obszarze. Obiektywy Canon nie są złymi obiektywami. W rzeczywistości to świetne dodatki do aparatów. Po prostu nie jest są tak dobre w zestawieniu z marką Sigma. Faktem jest, że Sigma właśnie tutaj ograła Canona. Sigma wygrywa pod względem ceny i wydajności, co jest naprawdę skuteczną kombinacją. Obiektywy fotograficzne najlepszych marek możesz zakupić już w sklepie internetowym na stronie https://notopstryk.pl/pl/c/Obiektywy/401.