Niepubliczne przedszkole w Tychach – jak wygląda dzień?

<span style=”font-weight: 400;”>Wielu rodziców często zastanawia się, czym zajmują się ich pociechy pod ich nieobecność. Dziecko w przedszkolu spędza w końcu sporą część dnia. Jeśli jesteś rodzicem, który chce się dowiedzieć, czego się może spodziewać po dniu spędzonym w niepublicznym przedszkolu, trafiłeś w idealne miejsce.

 

Dzień w niepublicznym przedszkolu w Tychach

 

Czas spędzony w niepublicznym przedszkolu w Tychach to nie tylko zabawa. Dużo czasu poświęcone jest również rozwojowi dziecka. Rodzice mogą być, że zainteresowania dzieci będą rozwijane w znacznym stopniu dzięki zajęciom dydaktycznym oraz dodatkowym prowadzonym przez wykwalifikowaną kadrę wychowawczą. Przedszkole często jest otwarte od godziny 6:30, więc rodzice nie muszą martwić się o to, czy zdążą zaprowadzić dziecko do przedszkola przed pracą. Dzień zaczyna się od wspólnej zabawy i przygotowania do śniadania. Śniadanie jest istotnym punktem dnia, gdyż odpowiednio zbilansowane daje dziecku energię na cały dzień zabawy i nauki. Oczywiście cała dieta w przedszkolu jest odpowiednio zbalansowana do potrzeb dziecka. Następnym punktem są zajęcia dydaktyczno-wychowawcze prowadzone przez wykwalifikowanego opiekuna takie jak języki obce, gimnastyka ogólnorozwojowa, rytmika czy zajęcia plastyczne. Po zajęciach na przedszkolaków będzie czekał pożywny obiad. Spożywanie posiłków w przedszkolu to nie tylko pozbywanie się głodu, ale również uczenie się poprawnych manier przy stole. Po obiedzie dzieci wychodzą na plac zabaw lub na spacer z opiekunem. Jest to również czas na zajęcia dodatkowe takie jak zajęcia kulinarne, dogoterapia czy sensoplastyka.

 

Niepubliczne Przedszkole Otwarte Okno w Tychach

Miejscem, w którym każde dziecko poczuje się jak w domu, jest Niepubliczne Przedszkole Otwarte Okno w Tychach z oddziałami integracyjnymi. Więcej informacji na temat przedszkola można znaleźć na stronie internetowej http://www.otwarteokno.edu.pl/strony/2/przedszkole/.

Next Post

Czym jest flaga reklamowa i jak ją wykorzystać?

śr. gru 7 , 2022
Flaga reklamowa to rodzaj wydruku, który jest często używany do promowania różnych marek, produktów lub usług. Jest to kawałek materiału najczęściej w kształcie prostokąta lub łezki, który jest zazwyczaj wykonany z tkaniny, plastiku, na którym znajduje się nadrukowane logo lub inne graficzne przedstawienie danej marki lub produktu. Jest to popularna […]
Flagi Europy

Może też Cię zainteresować