Moskitiery, czyli skuteczna ochrona przed owadami

Owady to stworzenia, które naprawdę potrafią niektórym bardzo utrudniać życie. Tym bardziej w gorące lato, kiedy, aż się prosi żeby otworzyć okna. W tym celu właśnie stworzono tzw. moskitiery (Katowice). Mają one chronić przed owadami.

Co to są moskitiery?

Moskitiera to siatka wykonana z włókna szklanego, który jest pokryty PVC. Co to zatem jest te PVC? PVC to trwały materiał składający się z winylu. Innym słowem jest to polimer syntetyczny pochodzący z grupy polimerów winylowych. Materiał PVC zbudowany jest z różnej wielkości oczek, ale warto tutaj zwrócić uwagę na fakt, że czym mniejsze oczka, tym moskitiera jest bardziej skuteczna. Co warto wiedzieć, także to, to, że firma roletyzaluzjekatowice.pl posiada w swojej ofercie wiele rodzajów moskitier. Jedną z najpopularniejszych to moskitiera ramkowa okienna. Ten rodzaj będzie doskonałym rozwiązaniem dla osób posiadających okna stosowane głównie do zapewnienia dobrej cyrkulacji powietrza. Innym rodzajem, który jest dosyć mniej popularny to moskitiery plisowane, te znowu będą dobrym rozwiązaniem do balkonów czy altan. Moskitiery przesuwane (zakupić je można na https://roletyzaluzjekatowice.pl/oferta/moskitiery/) są najlepszym rozwiązaniem do montażu w przeszklonych wnękach balkonów oraz tarasów. Ostatnim rodzajem, który powinny wybrać osoby posiadające balkony. Z kolei moskitiera drzwiowa wspaniale zabezpiecza drzwi balkonowe.

moskitiera

Jak zamontować moskitiery?

Poprawnym sposobem na montaż moskitier jest zależny od ich rodzaju. Tak jak zostało napisane powyżej najpopularniejszym jest moskitiera ramkowa okienna, więc jej montaż zostanie wyszczególniony. Ten rodzaj nadaje się do montażu we wszystkich systemach stolarki okiennej. Jest banalnie prosty. Mocujemy uchwyty obrotowe bez naruszenia ramki okiennej i pyk, mamy zamontowaną siatkę. Niektóre modele wymagają montowania poprzez wiercenie, ale większość marek stawia na najprostsze rozwiązanie, takie jak uchwyty czy taśmy, a nawet rzepy. Moskitiery w Katowicach to oferta, na którą warto zwrócić uwagę. Szeroki wybór pozycji oraz możliwość zamówienia na wymiar to główne atuty sklepu internetowego z  Katowic.

Next Post

Kabina prysznicowa. Jak dopasować kabinę prysznicową do swojej łazienki?

śr. cze 9 , 2021
Kiedy remontujemy łazienkę, w pewnym momencie przyjdzie nam podjąć trudną decyzję, co wybrać – wannę czy prysznic? Jedna i druga opcja ma swoje zalety i wierne grono zwolenników. Jeśli już postanowimy, że w naszej nowej łazience jednak pojawi się kabina prysznicowa, warto wiedzieć, jak wybrać najlepszy model i dopasować go […]

Może też Cię zainteresować