Lip Lift – poprawa kształtu ust

Panie, które nie lubią kształtu swoich ust mogą korygować je za pomocą makijażu. Warto również rozważyć wykonanie zabiegu Lip Lift. Uzyskujemy wtedy trwałe efekty. Za pomocą zabiegu możemy znacznie poprawić proporcje twarzy.

Proporcje twarzy

Na atrakcyjność wyglądu w znacznym stopniu wpływają proporcje twarzy. Im bardziej są one zaburzone, tym nasz wygląd jest niżej oceniany. Jednym z ważnych elementów twarzy są usta. Atrakcyjne usta są pełne. Nie występuje też dysproporcja pomiędzy górną a dolną wargą. Bardzo pożądane przez wiele osób jest też to, aby podczas uśmiechu były widoczne zęby. Na szczęście nawet jeśli natura nie obdarzyła nas idealnymi ustami, z pomocą przychodzą osiągnięcia medycyny estetycznej. Wygląd ust możemy poprawić dzięki zabiegowi Lip Lift.

Lip Lift – na jakie efekty możemy liczyć?

Lip Lift poprawia wygląd ust. Sprawia, że stają się większe i bardziej pełne. Lip Lift wyrównuje dysproporcje pomiędzy górną a dolną wargą. Jest więc bardzo polecany osobom, które mają cienką górną wargę. Zabieg zmniejsza przerwę pomiędzy nosem a podstawą ust. Wyrównuje proporcje twarzy, co poprawia jej atrakcyjność.

Przebieg zabiegu

Podczas zabiegu usuwany jest nadmiar skóry, który znajduje się pod nosem. Efektem zabiegu jest powiększenie górnej wargi. Zwiększa się powierzchnia tzw. czerwieni wargowej. Zabieg wykonany jest w znieczulaniu miejscowym. Czas trwania to około 40 do 60 minut. Lip Lift pozostawia niewidoczną bliznę.

Zalecenia po zabiegu

Aby zabieg dał oczekiwane efekty, należy przestrzegać wskazań lekarza. Do zabiegu jesteśmy kwalifikowani na konsultacjach. Zostaniemy poinformowani o tym jak przebiega Lip Lift, a także jak należy się zachowywać po jego wykonaniu. Po zabiegu powinniśmy powstrzymać się od palenia. Okres ten powinien wynosić 2 tygodnie. Innym zaleceniem pozabiegowym jest powstrzymanie się od opalania.

Informacje o zabiegu Lip LIft w Warszawie można znaleźć na stronie https://www.meaclinic.pl/zabiegi/lip-lift-podniesienie-ust

Next Post

Jak zabezpieczyć mieszkanie przed włamaniem?

czw. sie 6 , 2020
Każdy człowiek najbezpieczniej czuje się we własnym domu. Przechowujemy w nim cenne dla nas rzeczy, dla niektórych są to pamiątki rodzinne, dla innych nowy telewizor. Niezależnie od tego co ma dla nas znaczenie, postarajmy się uchronić przed stratą. Jeśli przed każdym wyjazdem, bądź wyjściem z domu do pracy martwisz się […]
Widok na okno z inteligentnymi czujnikami

Może też Cię zainteresować