Jaki monitor dla fotografa wybrać

Zakup porządnego monitora jest bardzo trudnym zadaniem zwłaszcza, jak potrzebuje się profesjonalnego sprzętu do obróbki zdjęć. Z niniejszego artykułu dowiedzą się Państwo, jaki jest najlepszy na rynku monitor dla fotografa.

Najlepsze monitory fotograficzne

W pierwszej kolejności warto postawić na niezawodny monitor Eizo, który wyświetla gamut bardzo zbliżony do AdobeRGB. Z praktycznego punktu widzenia oznacza to, że poszczególne barwy mają bardzo duże nasycenie. Kolory są niemal identyczne do tych, które można uzyskać po wydrukowaniu. Warto wspomnieć również i o tym, że w monitorach Eizo w każdej chwili można zwęzić gamut w razie potrzeby.

Który model wybrać

monitor Eizo dla fotografa

Najbardziej wymagający fotografowie powinni postawić na monitor Eizo EV2336W, który w swojej klasie i w swojej cenie nie ma sobie równych. Monitor ten może pochwalić się nie tylko porządną matrycą i szerokim kątem widzenia. Warto wspomnieć także i o tym, że monitor Eizo EV2336W nie wymaga przeprowadzenia czynności kalibracyjnych, dlatego też jest to najlepszych wybór dla początkujących fotografów, którzy nie mają doświadczenia w sprzęcie tego typu. Jedyną wadą jest to, że monitor oddaje do dyspozycji 3 gniazda (VGA, DVI i Display Port). Osoby, które chcą skorzystać z tradycyjnego wejścia HDMI, muszą dokupić specjalną przejściówkę z DVI.

Monitory Eizo znaajdziesz na: https://notopstryk.pl/pl/producer/EIZO/78

Jakie zalety modelu EV2336W

Monitor dla fotografa EV2336W ma do zaoferowania wysoką jakość obrazu i wspomnianą powyżej matową matrycę, która zaspokoi oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Na szczególną uwagę zasługuje także dodatkowe wyposażenie, które w wielu sytuacjach może okazać się bardzo przydatne. Przydać może się na przykład nowoczesny system EcoView Sense 2, który automatycznie odkrywa kiedy użytkownik odchodzi od biurka i przełącza sprzęt w tryb oszczędzania energii.

Next Post

Jak skutecznie zarządzać zespołem?

pon. wrz 3 , 2018
Zarządzanie drużyną piłkarską nie jest sprawą prostą. Przede wszystkim należy doskonale poznać swoich zawodników, ich predyspozycje oraz słabe strony, by móc odpowiednio ich ustawić na boisku bądź oddalić ze składu. Tutaj również należy wysłuchać próśb swoich zawodników, ich opinii i uwag, należy także liczyć się z kontuzjami. Podobnie jest w […]

Może też Cię zainteresować