Jaki bagażnik rowerowy wybrać?

Przewóz rowerów dla wielu osób może wydawać się dość ciężkim zadaniem, jednak odpowiednie przygotowanie z całą pewnością rozwiąże ten problem. Co należy przygotować? Oczywiście bagażnik dachowy! Wybierając się w podróż z rowerem, warto wyposażyć swój samochód w dodatkową przestrzeń bagażową – będzie to nie tylko bardziej komfortowe, ale również o wiele bardziej bezpieczne dla wszystkich uczestników ruchu.

Jakie możliwości daje Twój samochód?

Decydując się na zakup bagażnika rowerowego, należy dokładnie zastanowić się nad tym, jakie są nasze oczekiwania, ile rowerów chcemy przetransportować i przede wszystkim jakie możliwości daje nasz samochód. Nie do każdego samochodu bowiem będzie pasować każdy rodzaj bagażnika. Najczęściej i najchętniej wybieranym rodzajem bagażnika rowerowego jest oczywiście ten montowany na dachu samochodu. Jego koszt jest również stosunkowo niewielki, a sam montaż dość prosty. Kolejnym najpopularniejszym sposobem jest przewożenie rowerów na dedykowanej temu platformie montowanej na haku – o ile posiadamy w naszym aucie hak holowniczy. Dla osób, którym nie zależy na dostępie do bagażnika podczas podróży, polecamy również uchwyty mocowane na klapie bagażnika, które nie mają wpływu na opór powietrza wytwarzany w czasie jazdy.

amos

Bagażnik Amos – polski producent, wysoka jakość

Bagażniki Amos to produkty polskiego producenta. Tym, co je wyróżnia, jest przede wszystkim niska cena. To jedno z lepszych rozwiązań dla tych z osób, które nie podróżują tak często ze swoimi rowerami. Niech jednak nie zniechęca was niska cena – produkty Amos jakością wykonania nie odbiegają od droższych odpowiedników. Zaletą bagażników Amos jest również szeroki wybór oraz pewna uniwersalność. Wiele modeli będzie pasować do klasycznych i standardowych relingów.

Produkty producenta Amos znajdziesz pod adresem https://www.dopasujbagaznik.pl/amos.

Next Post

Gdzie kupić koła zębate łańcuchowe?

wt. sie 3 , 2021
Koła zębate łańcuchowe to metalowe elementy o kolistym kształcie, których krawędzie zakończone są zębami. Są one wykorzystywane w wielu dziedzinach gospodarki – znaleźć je można w samochodach, maszynach przemysłowych, ladach sklepowych a nawet urządzeniach użytku domowego (tzw. AGD). Nieustannie rosnąca popularność kół zębatych łańcuchowych wymaga od producentów coraz to nowszych […]

Może też Cię zainteresować