Gdzie wykorzystać ścianki tekstylne?

Ścianki tekstylne są coraz częściej spotykane w świecie reklamy. Są łatwe w montażu i pozwalają na wygodne przewożenie z miejsca na miejsce. Ścianka reklamowa pozwoli Ci zaprezentować firmę na targach lub spotkaniach branżowych. Możesz na niej umieścić hasła reklamowe, kolorowe grafiki i dane kontaktowe.

Zalety ścianek tekstylnych

Ścianki reklamowe wykonywane są na podstawie aluminiowych profili, z których wykonuje się stelaż. Na metalową konstrukcję montuje się tkaninę z nadrukiem. Ścianka tekstylna jest przede wszystkim lekka i możesz ją szybko zamontować bez konieczności posiadania specjalistycznych narzędzi. Łatwo możesz przetransportować ściankę z miejsca A do B, dlatego świetnie sprawdzi się dla firm, które często podróżują i wystawiają się na różnego rodzaju targach branżowych. Do zestawu, najczęściej dołączona jest torba transportowa, w której bez problemów zmieścisz całą konstrukcję i jej elementy. Ważną zaletą jest również możliwość wymienienia samej tkaniny. Sprawdzi się to w przypadku nowej kampanii reklamowej. W szybki sposób możesz zamieniać przekazy, tworząc nową wersję reklamy. Dodatkowo, tkaninę z nadrukiem możesz łatwo ściągnąć i uprać, bez obaw o uszkodzenie wzoru. Na materiale możemy wykonać dowolny nadruk, zgodny z naszą koncepcją. Wydruk cechuje się dużym nasyceniem kolorów, a sama tkanina jest odporna na uszkodzenia. Zaletą tego rozwiązania jest duża powierzchnia, którą możemy wykorzystać na reklamę. Ściankę możemy ulepszyć o kolorowe światła LED, co pomoże przykuć uwagę przechodzących.

Zastosowanie ścianek tekstylnych

Ściankę tekstylną możesz wykorzystać jako formę reklamy w różnego rodzaju miejscach publicznych, na stoisku targowym, podczas spotkań biznesowych lub jako tło podczas prezentacji. Świetnie sprawdzi się również w trakcie imprez masowych, koncertów, wystaw czy szkoleń. Ścianki tekstylne cieszą się również popularnością w centrach handlowych, sklepach, urzędach czy szkołach. Zastosowanie tego rozwiązania jest więc bardzo szerokie. Wszędzie, gdzie chcesz być widoczny i zauważony przez potencjalnych Klientów możesz wykorzystać ściankę tekstylną.

Jeżeli szukasz sprawdzonego dostawy ścianek tekstylnych, sprawdź ofertę marki Foga: https://www.foga.pl/scianki-tekstylne Oferujemy trwałe i estetyczne rozwiązania, które pomogą w promocji Twojej marki.

Next Post

Dobra klinika stomatologiczna Bielsko

czw. sty 14 , 2021
Decydując się na kompleksowe leczenie zębów i wykonanie zabiegów stomatologicznych, zdecydowanie jednym z lepszych rozwiązań jest klinika stomatologiczna. Bielsko to miejsce, w którym możesz znaleźć jedną z lepszych klinik, która zaoferuje Ci pełen pakiet zabiegów, spełniając Twoje oczekiwania.
klinika stomatologiczna bielsko

Może też Cię zainteresować