Fotoodmładzanie – wszystko co musisz wiedzieć!

Każdy z nas chce wyglądać młodo i promiennie przez niemal cały czas. Na co dzień dbamy o naszą cerę za pomocą ogólno dostępnych kosmetyków oraz diety, jednak niekiedy to za mało, a nasza skóra potrzebuje pomocy specjalistów. Z pomocą przychodzi zabieg, jakim jest fotoodmładzanie. To dzięki niemu nasza cera nabierze promiennych barw, młodego i zdrowego wyglądu!

Na czym polega zabieg fotoodmładzania?

Fotoodmładzanie laserowe to zabieg, który w znaczący sposób zmniejsza oznaki starzenia i przywraca zdrowy wygląd skóry za pomocą źródła światła pulsacyjnego. Ważną i informacją dla pacjentów jest fakt, że zabieg fotoodmładzania nie wymaga zmiany w codziennym trybie życia, rezygnacji z aktywności fizycznych oraz nie ogranicza wychodzenia z domu. Skóra po zabiegu fotoodmładzania niezwykle szybko ulega regeneracji, dzięki czemu efektami można cieszyć się w krótkim czasie od wykonania zabiegu. Jak jednak działa zabieg? Dzięki wiązkom rozproszonego światła skóra twarzy zostaje stymulowana, co przekłada się na zwiększenie i przebudowę włókien kolagenowych, których z wiekiem jest w naszej skórze coraz mniej. Rezultatem naświetlania skóry pulsującym światłem jest napięta, gładka i delikatna skóra o zdrowym i znacznie odmłodzonym wyglądzie. Sam zabieg trwa od 45 do 60 minut.

Kiedy zdecydować się na fotoodmładzanie?

Kiedy warto więc zdecydować się na fotoodmładzanie? Przede wszystkim gdy zauważymy, że nasza skóra nie jest jędrna, jej grubość jest znacznie mniejsza, a wiotkość pogłębiona. Do zabiegu kwalifikują się również osoby z rozszerzonymi porami i widocznymi zmarszczkami płytkimi. Przebarwienia, trądzik różowaty oraz rozlany rumień na powierzchni twarzy i szyi również są wskazaniami do wykonania zabiegu. W razie wątpliwości warto zgłosić się do dermatologa – rozwieje on wszelkie wątpliwości.

Więcej o zabiegu fotoodmładzania przeczytasz na stronie https://www.meaclinic.pl/zabiegi/fotoodmladzanie-warszawa/.

Next Post

Co wyróżnia dobre podkłady chłonne?

czw. wrz 29 , 2022
Dobrej jakości podkłady chłonne można zakupić w wielu sklepach internetowych oraz stacjonarnych. Dostępne są w przystępnych cenach. Higieniczne podkłady chłonne są niezbędne w opiece nad starszymi osobami, które mają problemy z wydalaniem moczu oraz kału. Ponadto przydają się w opiece nad ludźmi z różnymi chorobami. Nierzadko podkłady chłonne stosowane są […]

Może też Cię zainteresować