Dlaczego warto kupić elektryczne wózki widłowe?

Szeroki asortyment dostępnych obecnie urządzeń do transportu materiałów sprawia, że ​​firma może łatwiej niż kiedykolwiek nabyć odpowiednie narzędzia do pracy. Elektryczne, propanowe, gazowe lub wysokoprężne. Wszystkie mogą podnosić i przenosić Twój produkt, więc który z nich jest dla Ciebie najbardziej odpowiedni?

Zalety elektrycznych wózków widłowych:

  • Mniej konserwacji – mniej ruchomych części oznacza mniej części, które mogą się zepsuć. Z tego powodu elektryczne wózki widłowe są zwykle mniej wymagające w utrzymaniu.
  • Węższe korytarze oznaczają większą gęstość – Nowoczesna elektryka Crown może zwiększyć wagę w węższych korytarzach niż kiedykolwiek wcześniej.
  • Przechowywanie paliwa na miejscu nie jest wymagane – jeśli masz akumulator odpowiedni do swoich potrzeb, podczas pracy na jedną zmianę nigdy nie powinno zabraknąć paliwa. Podłącz baterię każdej nocy i powinieneś być gotowy do pracy, gdy przyjedziesz na następną zmianę.
  • Wiele zmian = wiele opcji – W przeszłości aplikacja wielozmianowa polegała na dodatkowych bateriach i potencjalnie niebezpiecznym zadaniu ich wymiany. Dzięki nowej technologii w systemach ładowania akumulator może być doładowywany podczas przerw w ciągu dnia, a przy użyciu odpowiedniego akumulatora i ładowarki, aplikacja dwuzmianowa może nawet całkowicie uniknąć wymiany akumulatora.
  • Brak emisji – Brak zapachów, żadnych szkodliwych gazów i żadnych skarg pracowników dotyczących wdychania oparów.
    Cichy tryb pracy – akumulatorowe wózki widłowe są znacznie cichsze niż ich odpowiedniki zasilane propanem, co zapewnia bardziej zrelaksowane i dyskretne użytkowanie maszyny.

wózki widłowe

Znajdź idealny wózek widłowy dla swojej firmy

Chcesz kupić wózek widłowy lub dowiedzieć się więcej o opcjach związanych z propanem i elektrycznością? Firma CWW Blum oferuje różne marki, modele i punkty cenowe, aby dopasować się do unikalnych wymagań projektowych i potrzeb budżetowych Twojej firmy. Znajdziesz u nas wózki widłowe od Toyota i nie tylko. Sprawdź nas na https://cwwblum.com/. Nasz zespół ekspertów pomoże Ci zrozumieć dostępne opcje i znaleźć wózek widłowy odpowiedni dla Ciebie. Niezależnie od tego, czy posiadasz już wózek widłowy i wymagasz naprawy, masz członków zespołu, którzy potrzebują przeszkolenia operatora wózka widłowego, czy też szukasz bardziej wydajnego i funkcjonalnego transportu materiałów, możemy Ci pomóc.

Next Post

Komory klimatyczne - poznaj podstawowe właściwości i zastosowanie

wt. lis 30 , 2021
Badania klimatyczne zazwyczaj przeprowadza się, aby sprawdzić zachowanie materiałów lub urządzeń w warunkach, które odznaczają się daną temperaturą i wilgotnością powietrza. Dzięki temu można sprawdzić możliwości badanego materiału w skrajnych warunkach. Warto podkreślić, że każde badanie wykonuje się w specjalistycznej komorze klimatycznej. Zatem jakie ma ona podstawowe właściwości i zastosowanie? […]
Komora klimatyczna - badania

Może też Cię zainteresować