Bufiaste rękawy w jesiennych stylizacjach – kilka pomysłów

<span style=”font-weight: 400;”>Bufiaste rękawy są atrakcyjnym dodatkiem do wielu stylizacji i, jak okazało się, modne także w nadchodzącym sezonie jesienno-zimowym. Podpowiadamy zatem jak wykorzystać tego typu ubrania w stylizacjach.

Bufiaste rękawy opanowały wybiegi już wiosną, jednakże w tym sezonie będą również modne ubrania z szerokimi ramionami, tuż obok skór, frędzli i transparentnych tkanin. Ubrania z takim elementem powinny znaleźć się w szafie każdej fashionistki. 

 

Dla kogo bufiaste rękawy?

 

Niezaprzeczalną zaletą bufiastych rękawów jest ich pomoc w wyrównywaniu proporcji ciała, kiedy dążymy do sylwetki klepsydry, a także dodawanie trochę objętości w górnej części ciała paniom ze szczupłą sylwetką. Bufiastych rękawów nie polecimy za to paniom z masywną częścią ramion, czyli takim posiadającym sylwetkę w kształcie trójkąta. 

 

Bufiaste rękawy w tworzeniu jesiennych stylizacji

 

Jesienne stylizacje nie muszą być tak nostalgiczne, jak auta o tej porze roku. Kiedy na dworze plucha look powinien mieć jeszcze bardziej zdecydowanych charakter. Stylizacje z bufiastymi rękawami mogą mieć zdecydowany pazur. 

 

Rozkloszowana sukienka mini z bufiastymi rękawami

 

Niekiedy jesienne stylizacje aż proszą się o nutkę romantyzmu. Warto wtedy sięgnąć po rozkloszowaną sukienkę mini z bufiastymi rękawami. Aby zrównoważyć proporcje ciała, możemy zdecydować się na długie muszkieterki na szpilce albo kowbojki. 

 

Marynarka z bufiastymi rękawami

 

Moda biurowa nie musi być nudna. Możemy być trendy i nadal prezentować profesjonalny look. Ciekawym pomysłem mogą być marynarka z bufkami. Są one eleganckim rozwiązaniem z nutką nonszalancji.

Więcej porad na temat bufiastych rękawów znaleźć można pod adresem https://egoistin.pl/blog/19_Bufiaste-rekawy—jak-je-nosic-.html

Next Post

Kontenery i pojemniki transportowe. Jakie wybrać?

pt. wrz 4 , 2020
Magazynowanie jak i transport towarów wymaga nie tylko odpowiedniego sprzętu, ale także zabezpieczeń. Za pomocą odpowiednich pojemników czy linek jesteśmy w stanie bez uszkodzeń przetransportować sporą ilość towarów z punktu magazynowego do sklepu czy do dalszego przewozu. Tak działa właśnie logistyka. Transport ma tutaj kluczowe znaczenie, a pojemniki i kontenery […]

Może też Cię zainteresować