Bluza medyczna damska – praktyczny element uniformu

Odzież medyczna to codzienny strój dla pracowników szpitali i nie tylko. Zarówno państwowe jak i prywatne placówki korzystają ze specjalistycznej odzieży w tym z bluz medycznych. Czym kierować się przy wyborze męskich i damskich bluz medycznych? Poznaj kilka porad.

Elementy stroju medycznego

Podstawową funkcją uniformu medycznego jest przeciwdziałanie rozprzestrzeniania się zakażeń. Ich celem jest ochrona zarówno personelu jak i pacjentów. Oprócz tego, odzież medyczna pozwala wyróżnić się personelowi spośród innych osób, które znajdują się w placówce. Jednym z elementów ubioru mogą być bluzy medyczne damskie lub męskie. Stosowane są zarówno w szpitalach, przychodniach, gabinetach stomatologicznych czy medycyny estetycznej. Strój medyczny powinien dobrze przepuszczać powietrze i absorbować wilgoć. Najlepiej, jeżeli w jego składzie znajdzie się domieszka elastanu czy poliestru.

Bluza medyczna damska i męska

Bluzy medyczne to jeden z elementów odzieży medycznej. Na rynku dostępnych jest wiele fasonów, zarówno bluz, t-shirtów, fartuszków i innych części stroju dla kobiet i mężczyzn. Oprócz klasycznych kolorów tj. biel, możesz znaleźć również odzież i bluzy medyczne w czerni, granacie, różu czy we wzory. Bluza medyczna damska z wysokiej jakości materiału, który przepuszcza powietrze to świetny wybór. Wiele fasonów i wzorów znajdziesz w ofercie sklepu Medi Trendy: https://meditrendy.pl/odziez-medyczna/odziez-medyczna-damska/bluzy-medyczne-damskie.

Next Post

Standardy bezpieczeństwa hal stalowych

śr. mar 2 , 2022
Hale stalowe to najchętniej wybierane obszary przez inwestorów. Tym bardziej, że można w nich magazynować towar czy też prowadzić produkcję, dzięki ich wytrzymałości oraz funkcyjności. Warto zwrócić uwagę, że hale stalowe to praktyczne rozwiązania, które nie wymagają ogromnych środków finansowych w materiały budowlane. Niemniej jednak muszą one spełniać pewne wymagania […]
Hala z konstrukcji stalowej

Może też Cię zainteresować