Skórzane spódnice – jak je nosić i wyglądać stylowo?

Skórzane spódnice wiosną i jesienią wiodą prym i choć wakacje nie są odpowiednim czasem do noszenia skaju, to już teraz warto rozpocząć poszukiwania odpowiedniego modelu. W tym artykule podpowiadamy jak nosić skórzane spódnice, aby wyglądać modnie i szykownie!

Skórzane spódnice aktualnie obecne są w kolekcjach niemal każdej sieciówki. Choć jeszcze 3 lata temu były utożsamieniem złego gustu, dzisiaj są wyrazem stylu i dobrego smaku. Jednakże to czy spódnica skórzana będzie wyglądała w sposób wysublimowany, zależy zarówno od fasonu, jak i całej stylizacji.

 

skórzana spódniczka mini

Jak nosić skórzane spódnice?

Najważniejszą z porad, dotyczących noszenia spódnic jest wybór odpowiedniej długości. Mini nie sprawdzi się zwłaszcza, gdy skórzana spódnica będzie z połyskującego materiału. Lakierowana skóra wygląda dobrze tylko w przypadku spódnic o długości midi. Chcąc wybrać spódnicę mini – decydujmy się na te uszyte z matowej skóry.

Skórzana spódnica i koszula

Skórzane spódnice nabiorą eleganckiego wyrazu, kiedy zestawimy je z koszulą. Zwłaszcza te z delikatnych, lejących tkanin dobrze przełamują takie zestawienie. Decydując się na takie połączenie pamiętajmy o wpuszczeniu koszuli w spódnicę, aby podkreślić naszą talię.

Spódnica skórzana i sweterek oversize

Skórzane spódnice łączyć można zwłaszcza w chłodniejsze dni z miękkimi oversizowymi sweterkami. Chcąc optycznie wydłużyć sylwetkę dobrze jest zdecydować się na górę z dekoltem V-neck.

Skórzana spódnica i biały T-shirt

Jednym z rekomendowanych zestawień, o których wspominano na https://egoistin.pl/310-spodnice-skorzane jest zestawienie skórzanej spódnicy z białym T-shirtem. Takie wydanie wydaje się ponadczasowe i odpowiednie zarówno do stylizacji dziennych jak i wieczornego going out.

Next Post

Granulator do pasz. Jakie zastosowanie mają granulatory paszowe?

pt. cze 11 , 2021
Granulatory do pasz to urządzenia, które są szczególnie popularne w rolnictwie. Dzięki nim możliwe jest stworzenie granulatu paszy, który ma znaczny wpływ na racjonalne karmienie zwierząt hodowlanych. Czym dokładnie są granulatory do masz? Jakie mają zastosowanie i zalety? Dlaczego w gospodarstwie rolnych warto zaopatrzyć się w granulator paszowy? Czym jest […]

Może też Cię zainteresować