Rzeszów – nowe inwestycje i mieszkania

Rzeszów jest jednym z tych miast w Polsce w którym z roku na rok rośnie rynek inwestycji mieszkaniowych. Jest w czym wybierać, bowiem rynek nieruchomości przewidział różne potrzeby użytkowników, tych którym zależy na małym metrażu w dobrej okolicy czy też mieszkaniach z dużym metrażem zlokalizowanych w centrum miasta. rzeszów inwestycje

Upatrując nowych inwestycji w Rzeszowie można natknąć się na ciekawą inwestycję. Olszynski Park w Rzeszowie – projekt już jest w trakcie realizacji.

Inne inwestycje w Rzeszowie

Trzy wieżowce w rejonie ulicy Witolda to kolejna nowa inwestycja w Rzeszowie. Dwa wieżowce 16-piętrowe i jeden 11-piętrowy. Co więcej jest to inwestycja mieszkaniowa o metrażu od 24 do 85 m2 tak więc nabywcy mają w czym wybierać. Od kawalerek po mieszkania 3 pokojowe.

Dodatkowo inwestycje budowlane:

  • mają zróżnicowany układ pomieszczeń
  • wyposażone są w wideodomofon
  • całość wzbogacona jest o oświetlenie led
  • mieszkania wzbogacone o ekologiczne ogrzewanie przez tak zwane logotermy
  • cały kompleks mieszkalny jest w pełni monitorowany zarówno w garażach jak i na zewnątrz
  • budynki zostały wyposażone w najnowszy system wentylacji, dzięki której możliwa jest sprawna wymiana powietrza w pomieszczeniach

To tylko niektóre atuty nowych wieżowców w Rzeszowie. Inwestor jest nim Apklan (https://www.apklan.com) zadbał o najlepszą ekipę wykonawczą. Nowe inwestycje mieszkaniowe jak zapowiada wykonawca mają być nowoczesne i wykonane z najwyższej jakości materiałów.

Oprócz walorów estetycznych i funkcjonalnych inwestycje w mieście Rzeszów są bardzo dobrze zlokalizowane. Wszystkie trzy wieżowce są zlokalizowane w bliskim sąsiedztwie Parku im. W. Szafera, który jest bardzo dobrym miejscem rozrywki i wypoczynku dla całych rodzin. Ponadto nieopodal dostępne są ścieżki dla rowerzystów dzięki którym możemy w szybki sposób dojechać do centrum Rzeszowa. Jest to dobre rozwiązanie dla osób, które nie są zmotoryzowane. Atrakcyjność tej lokalizacji to również dostępność wielu usług na wyciągnięcie ręki.