Kaszubianka: pensjonat z widokiem na morze warty odwiedzenia

Najchętniej rzuciłbyś wszystko i pojechał nad morze? Chcesz odpocząć od zgiełku miasta? Odwiedź Ustronie Morskie, wieś letniskową znajdującą się w województwie zachodniopomorskim, i zatrzymaj się w Kaszubiance. To pensjonat z widokiem na morze, oferujący nie tylko piękne widoki, ale także domową atmosferę, masę atrakcji dla gości oraz pyszną kuchnię, w której króluje sernik „Rosa”, nalewki oraz syrop z płatków dzikiej róży.

Kaszubianka przyciąga klimatem

Atutem Kaszubianki jest jej niezwykły klimat i domowa atmosfera, jaką udało się stworzyć jej właścicielom – Renacie i Markowi. Ponad 20 lat temu otworzyli oni miejsce, które jest chętnie odwiedzane przez setki wczasowiczów, a część gości nadal  wraca do Kaszubianki oraz tej przytulnej, swojskiej atmosfery.

Pensjonat nie przyciąga jednak jedynie klimatem. Sporą zaletą jest jego bliskość do morza – oddalony jest zaledwie 20 metrów od Bałtyku. To właśnie dystans, który musisz pokonać od wyjścia z Kaszubianki, aby zejść na plażę. Widok z większości pokoi wychodzi na morze. Tym obrazem możesz się także cieszyć, siedząc w oszklonej kawiarence, restauracji, ogrodzie, czy spędzając czas na siłowni i sali bilardowej. Śmiało więc można powiedzieć, że Kaszubianka to pensjonat z widokiem na morze.

24 pokoje przygotowane na odwiedziny gości

Kaszubianka – od wejścia na plażę dzieli jedynie 20 metrów!

W pensjonacie znajduje się łącznie 24 pokoi 2, 3 i 4-osobowych. Każdy z nich dostosowany jest do gościa, niezależnie od jego wieku oraz wymagań. Przy sypialniach znajduje się prywatna łazienka, a także balkon. Wszyscy odwiedzający mają również dostęp do tarasu zlokalizowanego na pierwszym piętrze, na którym można opalać się bez konieczności wychodzenia z pensjonatu.

To nie wszystkie udogodnienia, na jakie mogą liczyć goście. Wśród nich można też wymienić windę (seniorzy, jak i rodziny z małym dzieckiem mogą dzięki niej zrezygnować z wycieczki po schodach), bezpłatne Wi-Fi oraz monitorowany parking.

SPA, warsztaty i kolejne atrakcje pensjonatu nad morzem

Pensjonat z widokiem na morze Kaszubianka to także szereg atrakcji. Od 2019 roku odwiedzający mogą skorzystać ze SPA, w którego ofercie można znaleźć m.in. masaże relaksacyjne. Usługi skierowane są również do osób niemieszkających na terenie pensjonatu.

Kaszubianka organizuje również cykliczne warsztaty. Regularnie odbywają się tu zajęcia malarskie, jogi, bądź radzenia sobie ze stresem. Informacje o planowanych wydarzeniach znajdziesz na stronie pensjonatu.

A na deser pyszna kawa

Syrop z płatków dzikiej róży

Kaszubianka to również wspaniała, pyszna kuchnia. W rodzinnej kawiarni znajdującej się na terenie pensjonatu zamówisz wiele przysmaków. Wśród ciast króluje tutaj sernik „Rosa”. Sporym zainteresowaniem wczasowiczów, jak i osób niemieszkających na terenie pensjonatu cieszą się nalewki, a także herbaty z syropem z płatków dzikiej róży, kwiatu czarnego bzu czy kwiatu Czeremchy.

Zarezerwuj swój pobyt w pensjonacie z widokiem na morze Kaszubianka. Odwiedź stronę: http://kaszubianka.net/pensjonat-z-widokiem-na-morze/

Next Post

Zalety stosowania monitoringu HD

wt. lip 21 , 2020
Stosowanie monitoringu jest niezwykle istotne, jeśli chcemy zapewnić bądź zwiększyć poziom bezpieczeństwa zarówno domu mieszkalnego, jak i obiektu firmowego. Zdecydowanie na uwagę zasługuje monitoring HD, który znakomicie sprawdzi się we wszystkich warunkach, a zwłaszcza na sporych obszarach przemysłowych (a nawet w przestrzeni publicznej). System ten umożliwia uzyskanie wysokiej jakości obrazu, […]
Monitoring HD

Może też Cię zainteresować