Jakie polskie marki produkują torebki? Badura, Lorenti i inne

Polski rynek galanterii skórzanej to niezwykle rozbudowany obszar, na którym znajdują się zarówno nowi gracze, jak i marki o ugruntowanej renomie i wieloletniej tradycji. Na krajowym rynku jednymi z popularniejszych są Badura i Loren. W tym wpisie przyjrzymy się bliżej ofercie tych brandów.

Torebki Badura – co znajdziemy w sklepach?

Torebki Badura słyną z szerokiego asortymentu, w którym znajdują się zarówno ponadczasowe formy jak i odwzorowanie najnowszych trendów modowych.
Na początku warto wspomnieć o męskich aktówkach. Aktówka jest to duża, wytrzymała torebka z szerokim płaskim dnem, główną kieszenią zakrytą klapą, dwoma małymi uchwytami, paskiem na ramię oraz zamkami błyskawicznymi i/lub klipsami do zamykania kieszeni. Ten rodzaj torebki noszą zarówno mężczyźni, jak i kobiety, zwykle z paskiem na jednym ramieniu i torbą spoczywającą na przeciwległym biodrze. W asortymencie ten marki zdecydowanie uwagę przykuwają modele męskie w czarnym kolorze wykonane ze skóry naturalnej.

Spośród modeli damskich na czele znajdują się kultowe shopperki, bez których wyjście z przyjaciółką na zakupowy maraton, czy też uczelnie byłoby zdecydowanie utrudnionym zadaniem. Na szczęście my kobiety mamy shopperki! Z ciekawostek warto zaznaczyć, że wiele modeli spośród asortymentu Badury posiada wygodne i wytrzymałe paski parciane lub wzmocnione, dzięki czemu ciężar zawartości naszej torebki nie stanowi takiego problemu.

Asortyment Lorenti

Lorenti w swoim asortymencie posiada głównie klasyczne kopertówki, bez których trudno wyobrazić sobie wieczorową stylizację na bankiet, sylwestra czy też bal. Niezwykle wysublimowane materiały zestawione z metalowymi okuciami w srebrnym lub złotym kolorze sprawiają, że każda stylizacja formalna staje się kompletna. Torebki Lorenti posiadają głównie fason klasycznej podłużnej kopertówki o pudełkowym kroju z trójkątną klapą. Model absolutnie ponadczasowy, który powinien mieć swoje honorowe miejsce w szafie każdej fanki mody.

Gdzie można kupić damskie torebki?

Modele damskich torebek polskich producentów znaleźć można w wielu sklepach stacjonarnych i internetowych, m. in. pod adresem https://rovicky.eu/firm-pol-1584990140-BADURA.html

Next Post

Armatura PVC - gdzie najlepiej zrobić zakupy?

wt. wrz 21 , 2021
Każdy budowlaniec korzystający z elementów wchodzących w skład armatury PVC wie, jak ważna jest jej jakość. Dlatego przed podjęciem konkretnych decyzji zakupowych należy dokładnie przeanalizować rynek i wybrać najlepszych dostawców. Na jakie elementy należy zwrócić uwagę? Odpowiedź znajdziesz w poniższym artykule. Armatura PVC – proces produkcji Aby elementy armatury PVC […]

Może też Cię zainteresować