Porządki ze Stihlem

to znana marka, rozpoznawana na ogół jako producent wysokiej jakości narzędzi ogrodniczych. Firma zadbała także o inne potrzeby klientów – w jej ofercie znajdują się m.in. myjki wysokociśnieniowe, praktyczne urządzenia bardzo pomocne w przydomowych pracach porządkowych.

Łatwe porządki z myjką ciśnieniową

Myjki wysokociśnieniowe to niezwykle praktyczne urządzenia, pomocne w utrzymaniu porządku i czystości wokół domu. Można z nich korzystać do czyszczenia drobnych ogrodowych narzędzi czy wyposażenia ogrodu, poprzez mycie samochodów, aż do usuwania brudu z podjazdów, chodników, schodów czy murów.

Myjka ciśnieniowa Stihl znajdzie zastosowanie nie tylko w użyciu domowym, niektóre z modeli można wykorzystać w sposób profesjonalny w dużych gospodarstwach rolniczych i zakładach przemysłowych.

myjka ciśnieniowa stihl

Ważne parametry myjek

Przy wyborze myjki wysokociśnieniowej jej parametry należy dobierać odpowiednio do planowanego zastosowania. Najważniejsze parametry to ciśnienie robocze i wydajność pompy – im będą one wyższe, tym skuteczniejsze będzie usuwanie brudu. Należy także zwrócić uwagę na temperaturę wody zasilającej, długość węża i kabla zasilającego, rodzaj doposażenia oraz ciężar i ergonomię urządzenia.

Myjki ciśnieniowe przeznaczone do prac domowych i ogrodowych mają najczęściej ciśnienie o zakresie od 10 do 150 barów. Pozwala to na mycie drobnych przedmiotów po samochody czy powierzchnie przydomowe.

Z ciśnieniem bezpośrednio związana jest wydajność pompy, a więc ilość podawanej wody. W poszczególnych modelach oferujących ciśnienie do 150 barów, myjka ciśnieniowa Stihl wykorzystuje od 350 do 650 litrów wody na godzinę. Porównując to do wykorzystania wody przy stosowaniu węża ogrodowego, który przy ciśnieniu ok. 4 barów zużywa około 3 000 litrów wody na godzinę, uzyskuje się znaczącą oszczędność.

Myjka ciśnieniowa – urządzenie dobrze zaprojektowane

Myjka ciśnieniowa Stihl to urządzenie cechujące się wysoką ergonomią i wieloma niezwykle praktycznymi rozwiązaniami konstrukcyjnymi. Każda myjka to urządzenie wyposażone w zespół jezdny, ułatwiający przemieszczanie i wygodną pracę, nawet na niewielkich powierzchniach. Wąż wysokociśnieniowy to wytrzymały, wzmacniany przewód o dogodnych długościach.

Myjki wyposażane są w różnego typu wymienne dysze, łatwe w mocowaniu dzięki zatrzaskowym złączkom. Obudowa urządzenia zaopatrzona jest w specjalne uchwyty na akcesoria, co pozwala na wygodne mocowanie końcówek, lanc czy węży.

Myjki ciśnieniowe Stihl to sposób na wygodne, skuteczne i szybkie, a ponadto oszczędne prace porządkowe.

Next Post

Balon w powietrzu – co wpływa na czasu unoszenia się balonów z helem?

pt. lis 17 , 2017
Balony z helem to atrakcja znana nie od dziś, obowiązkowy element wszelkich festynów, na który zawsze skusi każde dziecko, a często również niejeden dorosły. Najważniejsze jest w nich to, że się unoszą, jednak nie robią tego w nieskończoność. Co wpływa na to, jak długo balon z helem dryfuje w powietrzu?

Może też Cię zainteresować