Rzeszów – nowe inwestycje i mieszkania

Rzeszów jest jednym z tych miast w Polsce w którym z roku na rok rośnie rynek inwestycji mieszkaniowych. Jest w czym wybierać, bowiem rynek nieruchomości przewidział różne potrzeby użytkowników, tych którym zależy na małym metrażu w dobrej okolicy czy też mieszkaniach z dużym metrażem zlokalizowanych w centrum miasta. rzeszów inwestycje

Upatrując nowych inwestycji w Rzeszowie można natknąć się na ciekawą inwestycję: trzy wieżowce w rejonie ulicy Witolda. Projekt już jest w trakcie realizacji i ma być w pełni gotowy jak zapowiada inwestor w 2019 roku.

Jaka będzie nowa inwestycja?

Znane są już szczegóły realizacji a mianowicie mają to być wieżowce dwa 16-piętrowe i jeden 11-piętrowy. Co więcej będą to inwestycje mieszkaniowe o metrażu od 24 do 85 m2 tak więc nabywcy będą mieli w czym wybierać. Od kawalerek po mieszkania 3 pokojowe.

Dodatkowo inwestycje budowlane:

-będą posiadały zróżnicowany układ pomieszczeń

-mieszkania będą wyposażone w wideodomofon

-całość będzie wzbogacona o oświetlenie led (dotyczyć to będzie korytarzy i garaży)

-mieszkania mają być wzbogacone o ekologiczne ogrzewanie przez tak zwane logotermy

-cały kompleks mieszkalny ma być w pełni monitorowany zarówno w garażach jak i na zewnątrz

-budynki mają zostać wyposażone w najnowszy system wentylacji, dzięki której możliwa będzie sprawna wymiana powietrza w pomieszczeniach ma zostać zamontowana wentylacja mechaniczna.

nowoczesne wnętrza

To tylko niektóre atuty nowych wieżowców, które mają powstać w Rzeszowie. Inwestor a jest nim BulwaryPark i jego Rzeszów inwestycje, które były dotychczas realizowane można zobaczyć na stronie www.bulwarypark.pl zadbał o najlepszą ekipę wykonawczą. Nowe inwestycje mieszkaniowe jak zapowiada wykonawca mają być nowoczesne i wykonane z najwyższej jakości materiałów.

Oprócz walorów estetycznych i funkcjonalnych inwestycje w mieście Rzeszów są bardzo dobrze zlokalizowane. Wszystkie trzy wieżowce powstają w bliskim sąsiedztwie Parku im. W. Szafera, który jest bardzo dobrym miejscem rozrywki i wypoczynku dla całych rodzin. Ponadto nieopodal dostępne są ścieżki dla rowerzystów dzięki którym możemy w szybki sposób dojechać do centrum Rzeszowa. Jest to dobre rozwiązanie dla osób, które nie są zmotoryzowane. Atrakcyjność tej lokalizacji to również dostępność wielu usług na wyciągnięcie ręki.