Czy warto kupić mieszkania deweloperskie?

Stojąc przed wyborem zakupu nieruchomości głowimy się na co postawić. Czy raczej zakupić mieszkanie z rynku wtórnego, czy lepiej z rynku pierwotnego. Istnieje wiele za, a także wiele przeciw. Przeczytaj poniższy artykuł!

Zalety mieszkania deweloperskiego

Przede wszystkim decydując się na mieszkanie deweloperskie śląsk mamy pewność, że jest to mieszkanie nowe. Często zachęca nas do takiego zakupu zapach nowego wnętrza, które jest zadbane i nienaruszone. To właśnie w mieszkaniu deweloperskim wszystko jest nowe. Rozpoczynając od okien kończąc na klamkach w drzwiach. Na pierwszy rzut oka zdecydowana większość odpowie, że woli zakupić mieszkanie z rynku pierwotnego. Oprócz tego, nierzadko decydującym elementem jest fakt, że takie mieszkanie możemy od A do Z urządzić po swojemu. Pomalować ściany na odpowiedni dla nas kolor, zdecydować o podłodze i o wielu innych kwestiach. Nie wszyscy jednak mają zmysł estetyczny, dlatego bardzo często korzysta się z porad projektanta wnętrz, który pomoże nam dopasować aranżację do naszych potrzeb i funkcjonalności.

Kolejnym aspektem niezwykle istotnym jest fakt, że takie budynki są bardzo nowoczesne i o wiele ładniejsze aniżeli stare, PRL-owskie bloki. Co więcej, takie nieruchomości są tworzone z najnowszych materiałów, które mają o wiele lepsze parametry od starych bloków. Często też deweloperzy dbają o rozkład mieszkania, aby był on jak najbardziej funkcjonalny

Mieszkania deweloperskie Śląsk – tu znajdziesz Domy Śląskie!

Jedną z firm oferującą mieszkania deweloperskie na Śląsku jest spółka deweloperska Domy Śląskie. Ich najnowszą realizacją jest Osiedle Bończyk-Ptaki, które zlokalizowane jest w Mysłowicach. Osiedle to zostało bardzo dobrze przemyślane i ma świetną lokalizację, gdyż znajduje się w niedalekiej odległości od szkół, a także od sklepu czy stacji benzynowej. Oprócz tego, same Mysłowice zlokalizowane są blisko innych miast, takich jak Sosnowiec, Katowice czy Jaworzno, dlatego to świetne miejsce dla osób, które pracują w innych, ościennych miastach.